15:25:07  22 Aralık 2014 Pazartesi
Zonguldak’ta bir baba iki kızına tecavüz etti

Çaycuma ilçesine bağlı Çayır köyünde bir kişinin 11 ve 12 yaşındaki iki kızına tecavüz ettiği iddia edildi.
03 Ekim 2013 Perşembe, 11:10:46

En farklı YILBAŞI hediyeleri ve en cazip fiyatlar için TIKLAYIN

Zonguldak’ta bir baba iki kızına tecavüz etti

Olay, Ortaöğretim öğrencisi iki kız kardeşin yaşadıklarına öğretmenlerine anlatması ile ortaya çıktı. 11 ve 12 yaşlarındaki iki kız kardeş, babaları tarafından tecavüze uğradıklarını söyleyince öğretmen de soluğu jandarmada aldı.

BABA TUTUKLANDI

İki kız kardeşin Çaycuma Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilmesinin ardından baba M.K. (43) gözaltına alındı.

Çıkarıldığı Çaycuma Cumhuriyet Savcılığı’nca tutuklanan M.K., Beycuma Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

Çocukların Çaycuma Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından koruma altına alındığı, köylülerin ise evde 80 yaşındaki yatalak babaannesiyle kalan 9 yaşındaki çocuğun da Çaycuma Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından koruma altına alınmasını istedikleri iddia edildi.Yorumlar (3)
coşkun
03 Ekim 2013 / 17:13
yenı bır yasa çıkarılacaktı çocuklara tecavüz eden erkekler kısırlaştırılıp ağır cezave yaptırımlar şart ama buna doktor haydar dümen sapığı bıle karşı çıktı
aaa
03 Ekim 2013 / 13:38
Bu olaylar kesinlikle olmaması gereken şeyler ançak birde diğer boyutu var insanlar cinselliklerini nasıl sapık boyuta getiriyor neler etken aslında toplumsal sorun detaylı araştırılması bir şeylerin değişmesi eğitim verilmesi şart ayıp günah la yetişen insanlar sonunda neler yapıyor.
mehmet
03 Ekim 2013 / 13:04
bu şerefsiz kaç yıl yatacak çıkacak içimize insan diye girecek.işte adalet birtaraftan düşünce suçu ömür boyu,bir tarafta okuması bile insanın kanını donduran bu razalet sizce hangisi daha ağır

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder
Etiketler


Türkiye Haritası