19:29:22  19 Aralık 2014 Cuma
Yüksek Sadakat Gezi Parkı’na destek verdi

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’nde sahne alan ünlü rock grubu Yüksek Sadakat üyeleri, giydikleri tişörtlerle Taksim Gezi Parkı direnişine destek verdi.
19 Haziran 2013 Çarşamba, 14:51:59

En farklı YILBAŞI hediyeleri ve en cazip fiyatlar için TIKLAYIN

Yüksek Sadakat Gezi Parkı’na destek verdi


Neyzen Tevfik Caddesi'ndeki "By Jack" isimli mekanda sahne alan ünlü rock gurubu Yüksek Sadakat'in elektrogitaristi Serkan Özgen, bateristi Alpay Şalt ve klavyeci Uğur Onatkut, konserde giydikleri tişörtlerle Taksim Gezi Parkı direnişlerine destek verdi. Baterist Şalt'ın giydiği yeşil tişörtte "Gezi Parkı", Serkan Özgen ve Uğur Onatkut'un tişörtlerinde ise "Everyday I'm Çapuling" yazıları dikkat çekti. Ünlü rock grubu yaklaşık 1.5 saat kaldığı sahnede hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Grup "Aşk Durdukça, Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer, Fener, Kadınım" gibi sevilen şarkılarını izleyenlerle birlikte söyledi.
 Yorumlar (1)
AYLA
22 Haziran 2013 / 21:09
SAYIN EGEMEN BAGIS TERTEMIZ INSANLARA TERORUST DEMEKLE BUYUK HAKSIZLIK ETMISTIR ,BU AGIR SUCLAMA SUCTUR IFTIRADIR,.DAHASI PISKINLIK LEDHALKIN HAKKINI GORMEZDEN GELMEKTIR, DOGA TABIAT SEVGISINIDE ANLAMAYAN ZIHNIYET,. ZATEN ABD CALISIYORDU BILGIDENDE YOKSUN, BULMUS BEDAVA BIR SALTANAT KOLTUGU SAFA SURMEKLE IKI YUZLULUKLEDE ISI GOTURMEDE BIR YANDA AB DIYOR BIR YANDA HIRSIZLIKLAR YALAN LARI ICERI HAKSIZ TIKANANLARIDA DILE GETIRMEKTEN ACIZE.. DINLE IMANLA VICDANLA ACC SEFIL INSANLAR HAKLARINI BR GUZEL ZALTANATLA YIYORSUNUZ IKI YILDA EMEKLILIK AVRUPADA VARMI YOK SIZI HANGI AKILINIZLA DINLESINLER,. HERSEYI SATTINIZ PARALAR I YEDINIZ O INSANLAR BIRSEY DEDILERMI HAYIR BU PARK ONLARIN ,OLSENIZDE ONLARIN GEBERSENIZDE ONLARIN,HALKI BIRI BIRINE DUSURMEK BIRSEY LER CIKARMAK SEVDANIZ I HERKES GORUYOR,.DUNYA ONLARIN ARKASINDA ORASI ONLARIN BU KADARBEYENMIYORSANIZ CEKILIN GIDIN,. YOL ACCIK,. NERDE O HALKIN HAKKI PARALARI, TEROR TERORUST DEDINIZ GERIDE BERABERSINIZ UTANMIYORSUNUZ SIMDIDE BUNLARI A

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder
Etiketler


Türkiye Haritası