02:50:54  23 Aralık 2014 Salı
Yiğit Bulut: Erdoğan’ı telekinezi yöntemiyle öldürmeye çalışıyorlar

Medya dünyasında ‘jöleli’ lakabıyla tanınan Yiğit Bulut yine enteresan bir iddia ortaya attı. Yiğit Bulut, Başbakan Erdoğan’ın telekinezi yöntemiyle öldürülmeye çalışıldığını ileri sürdü.
15 Haziran 2013 Cumartesi, 13:11:58

En farklı YILBAŞI hediyeleri ve en cazip fiyatlar için TIKLAYIN

Yiğit Bulut: Erdoğan’ı telekinezi yöntemiyle öldürmeye çalışıyorlar    

A Haber kanalında katıldığı bir programda konuşan Yiğit Bulut, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın birçok yöntemle öldürülmeye çalışıldığını belirterek şunları söyledi:

“Suikast sadece fiziki olmaz. Sadece insani kimliğimle bir şey söylemek istiyorum. Beni yanlış anlayan da anlasın. Ben eminim ki bir çok merkezde telekinezi, uzaktan etkileme ve daha bir çok yöntemle Recep Tayyip Erdoğan’ın ölmesi için çalışma yapılıyor. Onun yok edilmesi için uzaktan tesirler gönderiliyor.

Türkiye 170 yıllık boyunduruğunu kırıyor. Bunun kırılması demek eski gücün bir araya toplanması demek. Orta Asya’da Ortadoğu’da yeni bir cihanşümul mantığın, ekonominin, siyasetin ortaya çıkması demek.”

2008'DE BUNLARI YAZMIŞTI

“SEVGİLİ dostlar, artık işin dozu kaçtı. Belki farkındasınız, belki değilsiniz ama sistem artık demokrasiden faşizme doğru kayıyor. Türkiye’nin içine girdiği yolu Hitler Almanya’sına benzetiyorum. Türkiye adına çok ama çok endişeliyim. Benim gibi ideolojik olmayan ortalama Türk vatandaşlarının gidecek başka yeri yok. İçine girdiğimiz yol, her kurumun başına ve kadrolarına bizden mantığıyla atama yapılması, her yeri kontrol edelim çabası, 1923′te döşenen raydan makas atlama denemeleri ve en vahimi bunları eleştiren basın mensuplarına ağız dolusu saldırılar, hedefin net olduğunu gösteriyor. Sevgili dostlar… Ülkemize sahip çıkalım, çok ama çok geç olmadan”.


Yiğit Bulut: Erdoğan’ı telekinezi yöntemiyle öldürmeye çalışıyorlar
Yiğit Bulut: Erdoğan’ı telekinezi yöntemiyle öldürmeye çalışıyorlar    

TELEKİNEZİ NEDİR

Telekinezi (Yunanca: τῆλε + κίνησις, "uzaktan hareket") ya da kısaca TK, maddeler üzerinde düşünce gücüyle etki yapma olarak tanımlanır.

Telekinezinin gerçekliğine dair hiçbir bilimsel kanıt yoktur. 2006'da bu konudaki 380 deneyin meta analizini yapan bir çalışma, sadece yayın önyargısına (bilimsel yayın yapan kişilerin sonuçları olumlu yorumlama payı) bağlanabilecek denli küçük bir etki bulmuştur.[1] Telekinezi deneyleri, bilimadamları tarafından yeterince kontrollü ve tekrarlanabilir olmamaları yüzünden eleştirilmiştir.[2][3][4] Ancak bazı deneyler telekinezinin gerçekliği konusunda bir yanılsama yaratmıştır, bu yanılsama deneyi yürütenlerin telekineziye duyduğu inançla orantılıdır.[5]

Telekineziyi gerçekleştirebildiğini iddia edenler arasında en ünlüleri Rus psişik Nina Kulagina ve İsrail'li psişik Uri Geller'dir.
 Yorumlar (9)
enver
16 Temmuz 2013 / 13:36
yiğit, seni hep yiğit olarak bildim.
erciş
16 Haziran 2013 / 12:15
geçmiş yıllarda aklıevvel bir köşe yazarı başbakan’ın attan düşmesini israilin bir komplosu olduğunu iddia etmişti. yiğit bulut bu iddiası ile az önce yazdığım örneğe tabiir-i caizse tur bindirmiştir.
neco
16 Haziran 2013 / 09:08
Dün ne diyodun, bugün ne diyosun!! İnsanı dinden imandan çıkarma DNA sı bozuk.
assezgin
16 Haziran 2013 / 02:38
at yalanı..........inananı.
Yavuz Selim
16 Haziran 2013 / 02:13
Yiğit’e nazar değdi.
Mustafa
15 Haziran 2013 / 18:56
Şu an ayran içiyorum,kusura bakmayın konuyu anlamadım :)
alp er tunga
15 Haziran 2013 / 17:51
bu inek yalamış arkadaş ne kullanıyorsa verse de bizde kafa bulsak :)1 2 »Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder
Etiketler


Türkiye Haritası