14:13:16  20 Aralık 2014 Cumartesi
TEM Otoyolu’nun İzmit-Sapanca arasında meydana gelen trafik kazasında, emniyet şeridine parketmiş kamyona çarpan otomobilde 2 kişi öldü, 1’i ağır 2 kişi yaralandı.

İlgili Haber: TEM’de feci kaza: 2 ölü 2 yaralı


Etiketler


Benzer Videolar


Yorumlar (4)
serhat
22 Eylül 2012 / 22:45
Allah rahmet eylesin... Diycek bir sey bulamiyorum. HIZ ! yapan bir insanın kaza yapma risk’i %88 dir. Yolunda hız sınırlarına uyan sürücünün kaza yapma risk’i %46’dir . bu da baskasinin hatasindan dolayi yapilan bir olayda olur. Bİr yere gidiceksen 10 dk gec git. Sen bir insansin terminator degil arac ’ da makinedir. uzay araci degil. Bosuna yazıyorum. Halen bu kazaları görüp de hız sınırlarına ısıklara uymayan makas atanlar durmadan serit degistirenler bir araba boyu kadar daha ileri gitmeyi dusunenlerden kaynaklaniyor. Selvi ye diycek lafim var! Genc ler gencler diyorsunuz da ben 25 yasindayim 100 km hizin ustune cikmadigimi bi ben bi de allah bilir. En onemlisi de arabayı korkak surun ! Ve arabayı surmekden munkun oldukca kacinin. otobusleri tercih edin !!!
gökhan
12 Temmuz 2012 / 21:55
trafik hata affetmez hemşerim o süratin o makasın sonu budur adam gibi gidene hiç bişey olmaz
selvi
02 Haziran 2012 / 22:45
kamyoncuya birşey olmaması sevindirici. büyük ihtamelle bu genç rahmetliler makas şov yapıyorlardı. yoksa emniyet şeridinde o hızla işin ne???? kimbilir hangi masum ailenin bedduasını almıştı. bu zamanın gençleri sıfır beyin. topluma zarar olmaktan başka bir işe yaramıyorlar. bütün hata ailenin. Ağaç bozuk olunca bozuk meyvesi de bu şekil altına düşüyor. inşallah yukarda anlattığım gibi gençler değillerdir ki Allah rahmet eylesin.
cenk cagla
18 Mart 2012 / 23:30
çok üzücü. büyük ihtimalle başka araç sıkıştırınca emniyet şeridine geçmiştir. aynısı benimde başıma gelmişti. Allahtan emniyet şeridi boştu.

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder