01:47:36  19 Aralık 2014 Cuma
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, kadro isteyen görme engelli engelli vatandaşa ’Gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz. Daha ne yapalım. Müteahhit şirketlerin yanında çalışmaya devam edeceksin’ diye çıkıştı.

İlgili Haber: Recep Akdağ’dan engelli çalışana büyük ayıp
Benzer Videolar


Yorumlar (3)
herhangi 1i
09 Haziran 2011 / 19:37
Valla haklı adam özürlü vatandaşlarımıza(yanlış anlamayın yermiyorum) kim iş vermiş AKP gelene kadar .. Çok şükür kardeşlerimizin de işi var artık .. Sn. Bakanımız Recep AKDAĞ’ın söylediği söz bence yanlış yerlere gitti .. Söylediği sözü onu aşağılayarak ta söylebilirdi fakat söyleme tarzına bakılınca aslında geçmişteki kötü döneme taş atıyordu .. çevremizde şahit olduğumuz maddi durumu iyi olmayan eşi yatalak olan veya ölmüş olan bayanlara yardımcı olduğunu biçok kez duyduk(sizleri bilemem ama).. Ben yanlış bi şey dediğini düşünmüyorum ..
orkun
18 Mayis 2011 / 01:06
bir oyu daha keybettirdi bakan partisinin.insan hiç beklemediği bir an yapmacık hali bozulur ve gerçek yüzü ortaya çıkar.sayın bakana yapmış oldugu tüm hizmetlerden dolayı teşekkür sunarız lakin devlet adamı olmak kolay zaanatt değil.
:(((
16 Mayis 2011 / 22:55
SAYIN BAKAN LUTFETMİŞ İŞVERMİŞ .... 700 LİRA MAAŞLA ÇALIŞACAKSINIZ MÜTEAAHİT FİRMAYA DİYOR .. MÜTEAHHİT FİRMA O ÖZÜRLÜ VATANDAŞIN SIRTINDA NE KADAR KAZANIYOR ... BİLİYORMUSUNUZ .YADA NE ŞARTLARDA ÇALIŞIYOR , BİLİYORMUŞUNUZ YAZIK SİZE ... AĞLANACAK HALİMİZE GÜLÜYORUZ .. VE EMİNİM O İNSAN OYVERİP GETİRMİŞTİR SAYIN BAKANI O KOLTUĞA .. SENİ BİZGETİRDİK SAYIN BAKAN ORAYA HAKKIMIZI SAVUNASIN DİYE SEN MÜTEAHHİT FİRMALARI SAVUNMAYACAKSIN ......

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder