07:08:34  26 Kasım 2014 Çarşamba


Tatlıses’in yayınlanan son görüntüsü

Başbakan’ın ziyareti sırasında çekilne görüntüleri yayınlanan İbrahim Tatlıses’in yeni bir görüntüsü daha yayınlandı.
28 Mart 2011 Pazartesi, 11:58:06
Tatlıses’in yayınlanan son görüntüsü    

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyareti sırasında çekilen 3 kare fotoğrafı yayınlanan İbrahim Tatlıses'in yeni bir görüntüsü daha yayınlandı.

Hemşireler kitap okuyor

ERDOĞAN'IN ZİYARETİNDE BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

İlk fotoğrafta Tatlıses'in sağ tarafı göerünmezken, yayınlanan son fotoğrafta Tatlıses tam karşıdan görüntülenmiş.

Fotoğrafta Tatlıses'in kafasında bandaj olduğu görülürken, ünlü türkücü objektiflere gülümseyerek poz vermiş.

YOĞUN BAKIMDAN ÇIKARILDI

Silahlı saldırıya uğrayan sanatçı İbrahim Tatlıses, yoğun bakımdan çıkarıldı. Doktorlar Tatlıses'in hayati riskinin kalmadığını, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.


 

“Süperim, süper!”

Acıbadem Maslak Hastanesi’nde, yoğun bakımdan çıkan sanatçı İbrahim Tatlıses, yaralanma sonrası Acıbadem Sağlık Grubu’na verdiği röportajla ilk kez sevenlerine seslendi.

Acıbadem Maslak Hastanesi’nde 14 Mart 2011’den beri tedavisi süren sanatçı İbrahim Tatlıses, yoğun bakım servisinden çıktı. Sevenlerinin büyük bir sabırsızlıkla beklediği ilk röportajını Acıbadem Sağlık Grubu Kurumsal İletişim bölümüyle gerçekleştirdi. Yoğun bakım servisinden çıkması nedeniyle sanatçının sevenlerine mesaj iletmek amacıyla yapmak istediği röportajda, sanatçıyı yormamak için bir kaç kısa soru yöneltildi. Kendini nasıl hissettiği sorusunu “Süperim, süper!” diye yanıtlayan İbrahim Tatlıses, Acıbadem Maslak Hastanesi doktorlarından ve sağlık personelinden “çok iyiler” diye bahsederek kendilerine teşekkür etti. Hastaneye getirildiği günden beri sevenlerinin bilgi almak için hastane bahçesinde beklemelerinden ayrıca telefon ve mail yoluyla sağlık durumunu sormalarından söz edilirken duygulanan İbrahim Tatlıses, “Sevenlerimin duasını bekliyorum. Sevenlerime kalbi duygularımı gönderiyorum” dedi.

Yoğun bakım servisinden çıkması nedeniyle tedavi ekibinde yer alan doktorların katıldığı basın toplantısında İbrahim Tatlıses’in Acıbadem Sağlık Grubu Kurumsal İletişim bölümüne verdiği röportaj metni basın mensuplarına dağıtıldı.

Hastanede başka röportaj vermeyecek Sanatçının sağlık durumundaki son gelişmeleri kamuoyuyla paylaşmak için bir araya gelen doktorlar arasında; Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu’nun yanısıra Beyin ve Sinir Cerrahı Prof. Dr. İlhan Elmacı, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı Doç. Dr. Şükrü Yazar, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Reyhan Çeliker bulundu.

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, sanatçının hastaneye geldiği ilk andan itibaren tedavisindeki olumlu gelişmelerin, tedavisini sürdüren uzman ekibi de çok sevindirdiğini ve bu olumlu sürecin devam etmesi için sanatçının sakin ve huzurlu bir ortama ihtiyacı olduğunu vurguladı. Gerek hastaneye gelen gerekse mail ve telefon yoluyla kendilerinden İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunu soran sevenlerine, sanatçının durumunun iyi olduğunu söylemekten memnuniyet duyduklarını belirtti. Ancak sanatçının bundan sonraki süreçte sakin bir ortama ihtiyaç duyması ve dinlenmesi gerektiği için ailesi dışındaki ziyaretçilerle görüşemeyeceğini ve basından gelen röportaj taleplerini kabul edemeyeceğini kendisine söylediğini ifade etti.

SON BASIN TOPLANTISI

Sanatçının hastanedeki tedavisi süresince, sağlığıyla ilgili gelişmeler hakkında hem basın toplantıları hem de yazılı basın açıklamalarıyla kamuoyunu bilgilendirmeye özen gösterdiklerini söyleyen Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, İbrahim Tatlıses’in normal hasta servisine alınması nedeniyle sağlık durumu hakkında son kez basın toplantısı düzenlediklerini belirtti.

İbrahim Tatlıses’in beyin operasyonunu gerçekleştiren Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. İlhan Elmacı, sanatçının hayati riskinin kalktığını söylerek sözlerine şöyle devam etti: “İbrahim Bey, yoğun bakımdan çıktı. Hayati riski kalmamıştır. Hastamızın şu andaki genel sağlık durumu iyidir. İkinci ameliyat tarihine, yine hastanın durumunun ilerki günlerde tıbbi değerlendirilmesi sonucunda karar verilecektir. Herkesin merak ettiği sanatçının tekrar şarkı söyleyip söyleyemeyeceğidir. Şarkı söylemesine, tıbbi olarak bir engel bulunmadığını düşünüyoruz.” Sanatçının fizik tedavi ve rehabilitasyonunu takip eden Prof. Dr. Reyhan Çeliker, “Sanatçının fizik tedavi ve rehabilitasyon süreci başarıyla devam ediyor. Önümüzdeki günlerde yürüme egzersizlerine başlanacaktır. Kuvvet kaybının olduğu sol kol ve bacakta fizik tedavi uygulamaları devam etmektedir.” dedi.
 

 

EtiketlerYorumlar (2)
erol erzik
28 Mart 2011 / 21:06
İNSANLARA SAGLIK KONUUSNDA MALESEF EŞİT DEGERDE İLGİ GÖSTERILMEMMESI TABIKI KANAYAN YARA AMA BEN NE OLURSA OLSUN İBRAHIM BEYE SIKILAN KURSUNA VICDANEN UZULDUM KIM OLURSA OLSUN FIKIRLERE KURSUN SIKARAK YADA FIKIRLERE KARSI KIISLERI ZINDANLARA ATARAK ASLA ÖZGUR ULKE OLAMAYIZ AYRICA IBRAHIM TATLISESE PKK LI DIYEN ZINHNIYETIDE KINIYORUM INSANLARI FIKIRLERIYLE DEGIL KİŞİLIKLERIYLE YARGILAYIN BURADAN SESLENIYORUM ONA SIKILAN KURSUNU BANADA SIKSINLAR ÖLÜM OKADAR KORKULVCAK BIRSEY OLSA İNSAN OLMAKTAN KORKMAZDIK CUNKI INSAN OGLU ZATEN ÖLÜMLÜ NEYSE KIMSE KIMSEYE SEREFSIZ DIYEMEZ ASLA DIYEMEZZZZZZZ
ahmet71
28 Mart 2011 / 19:49
kardesım ıkı gun once motorsıklet kazası gecırdı ege unıversıtesı hastanesıne gonderdıler 112 acıl ıle gıttık unıversıt acıle geldıgımızde bızı ıcerıye almak ıstemedıler kardesım sedyenın ustunde kan ıcınde beyın travması gecırıyordu durumu cok cıddıydı beyın cerrahının mutlaka bakması gerekıyordu rıca mınnet bıraz bagırmak suretıyle zorla acıle yatırdık sedyenın ustunde 2gun kaldık normalde beyın cerrahıde yatması gerekıyordu ’bende yanında kaldım acılde 2gun 2gece sarhosu bıcaklananı herturlu ınsan gelıyor o kadar karkasanın ıcınde doktorlar fırsat bulursa bakıyorlar ne cektık bız bılıyoruz BEN IZMIRLIYIM BU MEMLEKETIN INSANIYIM VERGIMI ODUYORUM KIMSEYE ZARARIMIZ YOK KENDI HALINDE INSANLARIZ ISINDE GUCUNDE MALESEF IBO GIBI SEREFSILER ITIBAR GORUYOR ADAMI CANLANDIRDILAR BIR GARIBAN PLSAYDI SIMDIYE KADAR HELVASIN YERDIK MEMLEKET AYAGA KALTI PKK LI ICIN VAY BU MEMLEKETIN HALINE

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönderTürkiye Haritası