22:12:34  21 Kasım 2014 Cuma


SONY XPERİA Z

Mobile BRAVIA® Engine 2 görüntüleri daha net ve daha parlak olacak şekilde otomatik olarak optimize eder. Ayrıca, kontrast ve renk yönetiminde de size en iyisini sunar.
10 Ocak 2013 Perşembe, 14:26:28
SONY XPERİA Z

Süper berrak, süper siyah
OptiContrast™ paneli açık olduğunda size daha berrak resimler, kapalı olduğundaysa kusursuz siyah görünüm sunar.

Cep telefonu ve HDR için Exmor RS™ ile Xperia Z, az ışık ve güçlü arkadan aydınlatma durumlarında net fotoğraf ve videolar çeker. Ön ve arkadaki az ışık algılayıcıları bu ürünü mobil kamera için ilk çift Exmor R™ haline getirir.

Xperia Z, HDR videolu cep telefonu için dünyanın ilk Exmor RS™ sensörüne sahiptir, bu sayede güçlü ışığa karşı bile güzel fotoğraflar ve videolar çekebilirsiniz.
Ayarlardan pek alamıyor musunuz? Superior Auto modu, ihtiyaç duyulduğunda HDR ve ses azaltımını otomatik olarak etkinleştirir.

 


Sony kadar güzel bir tasarıma nasıl en iyi şekilde sağlamlık ekleneceğini kimse bilmez. Yansıtır camıyla 7,9 mm’lik ince gövdesi düz gibi görünür ve hissettirir, ancak Xperia Z suya ve toza dayanıklıdır ve hayatın getirdiği ne varsa üstesinden gelecek şekilde üretilmiştir.

Nasıl emin olunabilir? Yüksek IP55 ve IP57 oranını elde etmek için, Xperia Z’yi 30 dakika boyunca suyun altında tuttuk ve ilk çıktığında yeni gibi iyi durumda olduğundan emin olduk. Fıskiyeye karşı da dayanıklıdır!

Her bir Android akıllı telefonu dışarıya çıkaramayacağımız için, toz testlerini laboratuvarlarımıza getirdik. Xperia Z’yi toza dayanıklı olarak etiketlemeden önce, toz testi haznesine koyduk ve işletiminin etkilenmediğinden emin olduk.

Tasarım, her yönde denge ve simetri oluşturmaya odaklanır. Xperia Z’nin, ikisi bir araya geldiğinde yenilikçi bir çerçeve iskeleti oluşturan, güzel yuvarlaklı köşeleri ve yumuşak, yansıtıcı yüzeyleri olan yanları bulunur.  

EtiketlerYorumlar (1)
mustafamahmut
11 Ocak 2013 / 00:01
super telifo mukehmel

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönderTürkiye Haritası