23:44:54  27 Kasım 2014 Perşembe


Mesut: Ronaldo ile oynamak büyük zevk

Mesut Özil, kulübün resmi internet sitesinde yayınlanan bir röportajda, ’Cristiano ve benim çok iyi bir ilişkimiz var. Onun yanında oynamaktan memnunum’ ifadesini kullandı.
11 Şubat 2011 Cuma, 22:14:16
Mesut: Ronaldo ile oynamak büyük zevk

Real Madrid'de ilk sezonunu geçiren Türk kökenli Alman futbolcu Mesut Özil, kulübün resmi internet sitesinde yayınlanan bir röportajda, ''Gol atmaktan ve asist vermekten çok eğleniyorum'' dedi.

Bu sezon şimdiye kadar 9 gol atan ve 12 gol asisti veren Özil, ''Gerek gol atmak gerekse attırmak beni memnun ediyor. Bir takım arkadaşımın gol atmasına yardımcı olmak beni mutlu ediyor'' diye konuştu.

"RONALDO İLE BİRLİKTE OYNAMAKTAN ZEVK DUYUYORUM. ÇOK İYİ BİR İLİŞKİMİZ VAR''

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo ile birlikte oynamaktan zevk duyduğunu belirten Özil, ''Cristiano ve benim çok iyi bir ilişkimiz var. Madrid'e geldiğimden beri bana çok yardım etti ve bana karşı çok iyi. Mükemmel biri. Cristiano takımın kilit oyuncularından biri. Çok gol attı ve takımın kazanması için tüm enerjisini veriyor. Onun yanında oynamaktan memnunum'' ifadesini kullandı.

Almanya Milli Takımı'ndan da arkadaşı olan Sami Khedira'nın Real Madrid'te olmasının kendisine büyük kolaylık sağladığını vurgulayan Özil, ''Çoğu zamanımızı birlikte geçiriyoruz ve onunla aynı takımda olmaktan kendimi şanslı hissediyorum. Bana büyük desteği oldu'' dedi.

Mesut, ayrıca, haftasonu deplasmanda oynayacakları Espanyol maçının ''çok zor olacağını'' dikkati çekerek, ''Çok zor bir rakip olmasına rağmen tek düşüncemiz 3 puan almak. Çok büyük oyunculardan oluşan bir takımımız var. Bu yüzden en iyisini yaparsak maçı kazanırız'' diye konuştu.
Yorumlar (0)

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz.

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder
Benzer HaberlerTürkiye Haritası