12:09:55  22 Kasım 2014 Cumartesi


Melih Gökçek, Enver Ören’in yolunda ilerliyor!

Seda Sayan, Melih Gökçek’in oğluna ait olan Beyaz TV’nin Yayın Kurulu Onursal Başkanı oldu.
07 Temmuz 2011 Perşembe, 23:17:53
Melih Gökçek, Enver Ören’in yolunda ilerliyor!

Sayan transfelere de hemen başladı ve önce Elif Güvendik’i kanalın ekibine dahil etti.

Daha sonra ise Sayan izdivaç programlarıyla ünlü olan Zuhal Topal ile anlaştı.

2 VİLLA VE LINCOLN CİP

Maaşı 65 bin TL’ye gelen ve yıllık 780 bin Tl kazanacağı iddia edilen Sayan’a iki villa ve Lincoln cip verildiği öğrenildi.

ENVER ÖREN'İN İZİNDE

Melih Gökçek ve oğluna ait olan Beyaz TV'nin yaptığı bu 'pahalı transfer' akıllara eski bir medya patronunu getirdi.

Tıpkı Melih Gökçek gibi milliyetçi-muhafazakar gelenekten gelen İhlas Holding'in patronu Enver Ören de yıllar önce Seda Sayan'a milyarlar ödeyerek kanalına transfer etmişti. 28 Şubat döneminde 'İslamcı' imajını yıkmak isteyen Enver Ören, TGRT kanalına Seda Sayan, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Muazzez Ersoy, Mahsun Kırmızıgül gibi isimleri yüksek ücretlerle transfer etmişti.

Bu politika o dönem belki işe yaradı ama, yıllar sonra İhlas Finans ve İhlas Holding iflasın eşiğine gelince bu şöhretli isimler tek tek kanalı da Enver Öreni de terk ettiler. Üstelik Enver Ören bu yıldılzar için setlerine helikopterle doğum günü pastası götürmek gibi jestler yaptığı halde!

Melih Gökçek'in de Seda Sayan'ı dudak uçuklatan bir ücret ve ekstra hediyelerle kanalına transfer etmesi, acaba Gökçek ailesi için de Ören ailesinde olduğu gibi "sonun başlangıcı mı?" sorusunu akıllara getirdi.

EtiketlerYorumlar (4)
24 Şubat 2013 / 16:13
ADAMIN DİBİSİN MELİH GÖKÇEK......
GAZAVAT
29 Haziran 2012 / 15:52
Allah’ın en sevdiği yer Hikmet ehli zatlar buyuruyor ki: Peygamber efendimiz, (Allahü teâlânın yeryüzünde en çok sevdiği yer, mescidlerdir) buyuruyor. Allah’ın sevdiği yere kim gider? Allah’ın sevdiği kulu gider. Yine başka bir hadis-i şerifte, (Güvercin yuvası kadar mescid yapan, kendine Cennette köşk yapar) buyuruyor. Camiye girdiğimiz zaman ferahlıyoruz. Dikkat edilirse, ecdadımız bulunduğu yerlere hep cami yapmıştır. Bir mescidde namaz kılındığı müddetçe, yapanlara sevab gider. Hayra vesile olduğu sürece, sevab devam eder. 
Bir ülkenin hürriyeti, bayrağı ile belli olur. Bayrak dalgalanırsa, o memleket hür bir memlekettir. Dinin de bayrağı camilerdir. Başka bir memlekete gidince, ilk önce bir camiye gitmek lazımdır. Öyle olursa, kişinin oradaki işleri rast gider. 
Kötü kimse, kötülükten, iyi kimse de iyilikten hoşlanır. Müslüman mescidden çıkmak istemez. Başka yerde sıkılır. Kötü kimse de mescidlerde sıkılır. 
Namaz hayattır. Namazla nefes aynı şeydir. Nefes alan namaz kılar. Nefes
Yüksel36
09 Temmuz 2011 / 12:12
Gökcek ailesi Ankara belediyesini hanadanlik olarak kullaniyorlar eger mali durum bozulursa yine dogal gaz saatlerini degistirirler halkin tirilyonlarini calar durumu tekrar düzeltirler eger melih A K P den degilde her hangi bir partinin belediye baskani olsaydi simdiye coktan iceri attirildi ama gel görki ihtidar partisinin bir belediye baskani kimse dokunamiyor zaten partinin en üst yönetimi cala cala memleketi soydu sogana cevirdi sade ankarada melihe kalmis gibi görülüyor ama tarih tekerrürden ibarettir GÖREN ailesinin durumu ortada melihde ölene kadar ankara büyük sehir baskani olarak kalmayacak sonuclarina katlanacak
m
08 Temmuz 2011 / 11:52
Halkın parasını böyle yozlaşmış ilişkilerle mahvediyorlar. İzmir belediyesi soruşturulacağına şu Ankara belediyesini soruşturunda neler dönüyor görün. Yoksa Melih’in bıyıkları yeni terleyen çocuğu bu kanalı nasıl kuracak bu paraları nereden bulacak.

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönderTürkiye Haritası