06:01:21  21 Aralık 2014 Pazar
Mehmet Baransu ve Şamil Tayyar twitter’da küfürleşti

AKP Milletvekili Şamil Tayyar ile Taraf yazarı Mehmet Baransu dershane tartışması nedeniyle Twitter’dan küfürleşti!
23 Kasım 2013 Cumartesi, 19:09:31

En farklı YILBAŞI hediyeleri ve en cazip fiyatlar için TIKLAYIN

Mehmet Baransu ve Şamil Tayyar twitter’da küfürleşti

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ile gazeteci Mehmet Baransu arasındaki kavga bel altına indi.

Baransu, Şamil Tayyar'ın Helin Avşar'la yaptığı röportajda çektirdiği fotoğrafları ortaya atarken Twitter 'dan, "Şamil vekil er meydanından kaçma gerekçesini kıvraklık yaparak anlatmaya calışıyor. Ahh Kıyak emeklilik sen 'adamı' ne hallere düşürürsün" diye yazan Baransu'ya Tayyar şöyle cevap verdi:

"Karısının bile tahammül edemeyip evi terkettiği o ite cevap vermeyeceğim, it ürür salyası baki kalır, bir süre sonra hasetinden kudurur ölür. Ne hazindir cemaat ortalıkta salyalarıyla dolaşan bu itlere fırsat veriyor. Nerden gelirse gelsin, kime sırtını yaslarsa yaslasın şeref ve haysiyet cellatlarına pabuç bırakmam, o lafları yediririm!"

Bunun üzerine Baransu şunları yazdı:

"Asena milletvekili olsun. En azından göbegi açık kıvırıyor. Durum ifşa edilince Şamil vekilin kimyası bozuldu. Saga sola saldırmaya başlamış. Hakan Fidan abinle birlikte gel Şamilim. O it lafını da sana yedirecegim Helin Avşarın kelepçeli Şamili. Dansöz olmaktansa Allahın, milletin kıtmiri, iti, köpegi olmak şereftir."Yorumlar (1)
yalnız insan
23 Kasım 2013 / 17:08
biri bavul taşıyıcısı diğeri gazeteci arkadaşının hapse girmesi için sütunlarında kendince kanıt göstermeye çalışan biri.birgün karşılıklı mutlaka boğazlaşaceağınıza yürekten inanıyor ve sizlere çocuklar başarılar diliyorum.lütfen hatrımız için sakın bu kavgayı bırakmayın.malum malzeme kalmadı da...

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder
Etiketler


Türkiye Haritası