09:16:53  29 Kasım 2014 Cumartesi




Hayalet sürücü Kayseri’ye geliyor!

Hayalet Sürücü 2’nin çekimleri için Türkiye’ye gelecek olan ünlü oyuncu Nicolas Cage, İstanbul’a uğramadan Kayseri’ye gidecek.
10 Ocak 2011 Pazartesi, 16:45:43
Hayalet sürücü Kayseri’ye geliyor!

İlki 2007 yılında çekilen 'Hayalet Sürücü'nün devamı için Türkiye'ye gelecek olan Nicolas Cage, 14 Ocak’ta özel uçağıyla Kayseri’ye inip oradan karayoluyla filmin çekileceği Kapadokya’ya geçecek.

Habertürk gazetesinin haberine göre Cage, şimdiden İstanbul’dan birçok davet aldı. Ancak, filme konsantrasyonunun bozulmamasını isteyen ünlü aktör, teklifleri reddedip İstanbul’u pas geçerek direkt Kayseri’ye gidecek.


150 kişi figüranlık için başvurdu
Filmin çekimleri için Türkiye'ye yurtdışından 400 kişilik bir ekip gelecek. Avanos, Ürgüp, Göreme ve Zelve gibi turistik alanlarda çekilecek final sahnelerinde Türkiye’den de 35-50 yaş grubunda 50 figüranın rol alacağı filme, 150 kişinin başvurduğu öğrenildi. Figüranlar, film için saçlarını kazıtacak ve geçici dövme yaptıracak.

Brian Tayler’in yapımcısı olduğu, Türkiye dağıtımını Pinema Film’in üstlendiği film, babası ve kız arkadaşının hayatı karşılığında ruhunu şeytana satan bir motosiklet sürücüsünün maceralarını anlatıyor. Filmin Line Production’unu yapan Ark Production yetkilileri, kar yağışı nedeniyle Kapadokya’da set şartlarının zorlaştığını, ancak onlarca Hindistan filminin çekimini yapan bir ekip olarak bu işte de başarılı olacaklarını, Türkiye’nin yüzünü kara çıkarmayacaklarını söyledi.

Etiketler



Yorumlar (0)

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz.

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder
Benzer Haberler







Türkiye Haritası