06:00:12  28 Kasım 2014 Cuma


Güzelleşmek isterken yandı

İstanbul’da bir kadın estetik merkezine radyo dalgalarıyla yüz gençleştirme için gitti ama...
22 Kasım 2011 Salı, 14:13:22
Güzelleşmek isterken yandı

Figen Eren, İstanbul'da bir estetik merkezine radyo dalgalarıyla yüz gençleştirme için gitti. Yüzünde 40'tan fazla yanık oluştu. 3 çalışan yargılanacak

Diş hekimi Figen Eren, radyo dalgaları kullanılarak ameliyatsız yüz gençleştirme işlemi olarak bilinen "Thermage" yaptırmak için gittiği estetik merkezinde az daha yüzünden oluyordu. İşlem sırasında yanık et kokuları duyması üzerine görevlileri uyaran Eren'e sorun olmadığı söylendi. Ancak işlem sonunda Eren'in yüzünde 40'tan fazla birinci derecede yanık meydana geldi. Şikayet üzerine soruşturma başlatan savcılık, işlemi yapan estetisyen ve iki işyeri yetkilisi hakkında "taksirle yaralama" suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

YANIK ET KOKUSU GELDİ

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nca hazırlanan iddianameye göre 45 yaşındaki diş hekimi Figen Eren, ocak ayında "Thermage-radyo dalgaları ile ameliyatsız yüz gençleştirme işlemi" yaptırmak üzere Beşiktaş Levent'teki bir güzellik merkezine gitti. 1.5 saatlik işlem sırasında yanık et kokusu duyan Eren, işlemi yapan görevlileri uyardı. Ancak estetisyen F. T. herhangi bir problem olmadığını söyledi.

YANIK ET KOKUSU GELDİ

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nca hazırlanan iddianameye göre 45 yaşındaki diş hekimi Figen Eren, ocak ayında "Thermage-radyo dalgaları ile ameliyatsız yüz gençleştirme işlemi" yaptırmak üzere Beşiktaş Levent'teki bir güzellik merkezine gitti. 1.5 saatlik işlem sırasında yanık et kokusu duyan Eren, işlemi yapan görevlileri uyardı. Ancak estetiysen F. T. herhangi bir problem olmadığını söyledi.

Taksirle yaralamaktan hapis istemi Soruşturmayı tamamlayan savcılık, her üç şüpheli hakkında "Taksirle bir kişinin yaralanmasına sebep olmak" suçundan dava açtı. 3 aydan 1 yıla kadar hapsi istenilen şüphelilerin yargılanmalarına önümüzdeki günlerde İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi'nde başlanacak. (Sabah)
 

EtiketlerYorumlar (1)
sevcan
29 Kasım 2011 / 13:13
cekmekoyde iyi bir dis hekimi ariyordum bahaneyle bulmus oldu buralarda cok unluymus

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder
Benzer HaberlerTürkiye Haritası