03:13:33  28 Kasım 2014 Cuma


Görgü tanıkları vahşeti anlattı- VİDEO

Avcılar’da yaşanan aile katliamının ayrıntıları ortaya çıktı.
29 Ağustos 2010 Pazar, 02:28:36
Görgü tanıkları vahşeti anlattı- VİDEO

Avcılar'da, Mustafa Şenkaloğlu (56) , yıllar önce kocası öldüğü için himayesine alarak imam nikahı kıydığı halasının kızı Meryem Oktay ile Oktay'ın kızı Leyla Kasa(30), damadı Razaman Kasa(34) ve torunu Furkan Kasa'yı henüz bilinmeyen bir nedenle tabancayla öldürdü.

FOTO GALERİ


İMAM NİKAHLI EŞİ

Şenkaloğlu, olaydan sonra taksiye binerek kaçtı.Olay, Tahtakale Mahallesi'nde meydana geldi. Antalya'da taksicilik yapan eşi 14 yıl önce oğlu tarafından yanlışlıkla vurulan Meryem Oktay, dayısının oğlu olan Mustafa Şenkaloğlu'nun seni himayeme alayım teklifini kabul ederek İstanbul'a yerleşti. Bir başka kadınla resmi nikahı devam eden Mustafa Şenkaloğlu, Meryem Oktay'a imam nikahı kıydı. Tahtakale'de bir ev kiralayan çiftin arası iki yıl önce bilinmeyen bir nedenle bozuldu.

 


CAMİNİN MERDİVENLERİNDE VURDU

İki yıl boyunca bir dargın bir barışık yaşayan çift bir süre önce tekrar görüşmemeye başladı. Görgü tanıklarının ifadesine göre birkaç gündür mahalleye gelerek Meryem Oktay'ın kızı, damadı ve torunuyla oturduğu binayı gözetleyen Mustafa Şenkaloğlu, bugün Tahtakale Camii önünde karşılaştığı Meryem Oktay'ın damadı Ramazan Kasa'yla tartışmaya başladı. Şenkaloğlu, yanında bulunan tabancayı çekti ve camiye sığınmak isteyen Ramazan Kasa(34) ile oğlu Furkan Kasa (5)'yı caminin merdivenlerinde vurdu.

Daha sonra Yoluç Caddesi'ndeki Meryem Oktay'ın evine giden Şenkaloğlu, burada da Oktay ile kızı Leyla Kasa'yı tabancayla vurarak öldürdü. Emekli dolmuş şoförü olduğu bildirilen Mustafa Şenkaloğlu, olayın ardından yaya olarak kaçtı. Polis Mustafa Şenkaloğlu"nu yakalamak için araştırmasını sürdürürken öldürülen aile fertlerinin cenazeleri Adli Tıp Kurumu"na kaldırıldı.

DHA

EtiketlerYorumlar (0)

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz.

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder
Benzer HaberlerTürkiye Haritası