15:13:22  28 Kasım 2014 Cuma


Gamze Özçelik yeni sevgilisiyle

Arka Sokaklar’ dizisinde tanışıp evlendiği Uğur Pektaş’tan 1 ay önce boşanan Gamze Özçelik aşkı yine aynı sette buldu.
06 Şubat 2012 Pazartesi, 12:44:06
Gamze Özçelik yeni sevgilisiyle

Özçelik’in dizide Sinan Komiseri canlandıran Berk Oktay ile birlikte olduğu öne sürüldü.

Oyuncu Gamze Özçelik 3 yıl önce “Arka Sokaklar” dizisinin setinde tanışıp evlendiği Uğur Pektaş’tan 1 ay önce boşanmıştı. Ayrılık gerekçesini ‘Şiddetli geçimsizlik’ olarak gösteren çiftin 1 yaşındaki oğulları Murathan’ın velayeti ise Özçelik’e verilmişti. Boşandıktan sonra sessizliğe bürünen çiftten Gamze Özçelik cumartesi akşamı Suadiye’de Monc isimli kulüpte ortaya çıktı. Yanında “Arka Sokaklar” dizisinde Sinan Komiseri canlandıran rol arkadaşı Berk Oktay da vardı. İddiaya göre çift mekanda sürekli elele göz gözeydi ve oldukça samimiydi.

‘Özel hayatımı konuşmayacağım’

Vatan gazetesinde konuşan Gamze Özçelik bu iddiayla ilgili olarak şunları söyledi: “Dünkü mekan o kadar kalabalıktı ki kıpırdamaya yer yoktu. Ayrıca beni setten herhangi biriyle her zaman görebilirler. Böyle saçmasapan konularla ilgili konuşmayacağım. Çünkü bu işin malzemesi olmak istemiyorum. Ayrıca özel hayatımla ilgili hiçbir zaman konuşmadım, konuşmayacağım. Şunu öğrendim bir şeye evet desen de hayır desen de malzeme oluyorsun, bu yüzden de susacağım”


Gamze Özçelik- Uğur Pektaş

‘Şu an için yok...’

Berk Oktay ise “Şu an için öyle bir şey yok, olursa söyleriz. Sonuçta ortada ahlaksızca bir durum yok. Her şey olabilir ama şu an öyle bir şey yok. Orası arkadaş grubuyla gittiğimiz bir yer. Bizim için ‘samimi eğlendiler’ diyorlarsa şunu belirteyim ben yanımdaki erkek arkadaşımla da çok samimiydim, çünkü içerisi çok kalabalıktı. Biz arkadaşlarımızla çıkıp, geziyoruz. Dizilerde o kadar çok vakit geçiriyoruz ki... Zamanla bütün her şeyimizi paylaştığımız insanlar onlar oluyor. Onun için de gün gelir iki insan birbirine bir şey hissederse bunu saklamaz, ortaya çıkar.”

Nişanlısını terk etti

Öte yandan Berk Oktay’ın Kasım ayında nişanlandığı sevgilisi Merve Şarapçıoğlu’ndan da Gamze Özçelik yüzünden ayrıldığı da söylentiler arasında. İddiaya göre Berk Oktay Gamze Özçelik’in Aralık ayında boşanmasının ardından nişanlısı Merve Şarapçıoğlu’na ayrılmak istediğini söyledi. Evlilik hazırlıkları yapan nişanlısı Merve Şarapçıoğlu’nun “Neden?” sorusuna ise “Evliliğe hazır değilim” yanıtını verdi.

Gözler eski eşte

Bu iddia üzerine gözler Arka Sokaklar’da Murat Komiseri canlandıran Özçelik’in boşandığı eşi Uğur Pektaş’a çevrildi. Çünkü Pektaş’ın dizide Sinan Komiser rolündeki Berk Oktay’la karşılıklı oynadığı sahneler fazla...
 
Yorumlar (16)
öykü
15 Mayis 2014 / 21:01
bnce uğur pektaşla gamze özçelik daha çk yakışıyo arka sokaklar dizisinde gamze özçelik pektaş oynarken daçok kişi izliyodu mesela 100 de 100 kişi izliyodu gamze özçelik pektaş çıkdı sonra kimse islememeye başladı gülcan arslan girince de 100 de 10 kişi anca izliyodu gamze filme geri dön kendini bize özletme uğur pektaşla da barış sonra yeni sevgilinden ayrıl uğurla yeniden beraber olun bn sizi yn yn a görmek isterim herzaman sn bn i dinle sn uğurla daha çok yakışıyon yeniş sevgilinle deyilllllllllll
ayşe
24 Ekim 2013 / 15:52
hayatini tekrar düzenle boşver gamzeyi
eylem
13 Nisan 2013 / 14:22
uğur abi ne olur gamzeyle barışın ne olur uğur abi ikinizi de çoooooooooooooooooooooooooooooooooookkkk seviyorum ne olur barışın gamzeyle eğer barışırsanız çokkkkkkkkkkk sevinirim ben barışın artık ikinizede mutluluklar dilerim
elif
09 Mart 2013 / 22:07
ben açıkçası çok üzüldüm birbirlerine çok yakışıyorlardı onlerın ayrıldığını duyunca çok üzüldüm kekşe ayrılmasalardı
incigül
08 Ocak 2013 / 20:55
gamze ve uğurun ayrılmaları çok kötü oldu. uğur ile gamze sadece dizide sevgililer sanmıştım ama gerçektende sevgiliymişler.onların ayrılmalarının sebebi gamzedir uğura çok yazık oldu.
atahan ertuğ
16 Ağustos 2012 / 12:10
beliki ayrılmadılar ama ayrıldılarsa ben artık arka sokakları izlemeye bilirim en sevdigim diziyi yani arka sokakları
hakan
02 Ağustos 2012 / 20:42
çok uzuldum gamze1 2 »Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder
Benzer HaberlerTürkiye Haritası