14:05:16  24 Kasım 2014 Pazartesi


Çılgın aşıktan ilginç evlenme teklifi

Malatyalı bir genç, sevdiği kıza buz pistinde, evlenme teklifinde bulundu.
27 Aralık 2012 Perşembe, 11:31:31
Çılgın aşıktan ilginç evlenme teklifi

Optimum Outlet Adana AVM'deki bir mağazada satış danışmanlığı yapan Elif Gürcak, sıradan bir iş günü geçirirken arkadaşları tarafından AVM’nin ikinci katına çağırıldı. 2 kattan aşağı bakan kız sevgilisi Ümit İnan tarafından güller ile yazılan ‘Benimle evlenir misin ?’ yazısını görünce büyük bir heyecan yaşadı. Yazının hemen yanında diz çöken erkek arkadaşına 'evet' diye bağırarak aşağıya inen genç kız, ona sarılıp uzattığı yüzüğü parmağına takmasına izin verdi.

AVM'yi dolduran binlerce kişinin alkış temposuyla yüzüğünü takan Sahil Güvenlik Uzman Çavuşu Ümit İnan, ''Elif ile karşılıklı saygı ve güvene dayanan güzel bir beraberliğimiz vardı. Ona öyle bir evlenme teklifinde bulunmalıydım ki hayatı boyunca bu anı hiç unutmamalıydı. Düşündüm, aklıma bu fikir geldi. Onu şaşkın ve bir o kadar da mutlu görünce dünyalar benim oldu.'' dedi.

İlginç evlenme teklifiyle mutlu bir beraberliğe ilk adımı atan Elif Gürcak ise sevdiği gençten evlenme teklifi beklediğini ancak, bunun zamanını bilmediğini, bu yüzden çok şaşırdığını söyledi. Gürcak, ''İleride, çocuklarımıza, hatta torunlarımıza bu güzel anımızı anlatırız. Optimum'un da hayatımızda her zaman özel bir yeri olacak. Çünkü mutluluğa ilk adımı burada atmış bulunuyoruz.'' diye konuştu.

Çılgın aşıktan ilginç evlenme teklifi

Çılgın aşıktan ilginç evlenme teklifi

EtiketlerYorumlar (0)

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz.

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönderTürkiye Haritası