06:02:11  21 Aralık 2014 Pazar
CHP’de teşkilata Sarıgül anketi

CHP teşkilatları seçmenle bire bir temas kurarken Genel Başkan da partili yöneticilerin nabzını tutuyor.
16 Mart 2013 Cumartesi, 12:45:27

En farklı YILBAŞI hediyeleri ve en cazip fiyatlar için TIKLAYIN

CHP’de teşkilata Sarıgül anketi

Kılıçdaroğlu, İstanbul’daki 12 belediye başkanı ve ilçe yöneticilerine ‘Adayımız kim olsun’ diye sordu. Sarıgül yanıtını aldı.

Akşam gazetesinden Ercan Öztürk’ün haberine göre; 2014′te Mart ayında yapılacak mahalli idareler seçimleri için Fransızlardan taktik alan CHP, bir yandan da teşkilatın nabzını yokluyor. Bu çerçevede Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’daki 12 belediye başkanı ve ilçe yöneticilerine ‘Adayımız kim olsun’ diye sordu. Yöneticilerin büyük bölümü Mustafa Sarıgül isminde birleşti.

ÖRGÜT, SARIGÜL DEDİ

İlçe teşkilatları ev ev gezerken CHP lideri de İstanbul adaylığı için nabız yokladı.

Kılıçdaroğlu, metropoldeki 12 partili belediye başkanı ve ilçe yöneticilerine “İstanbul’da kiminle başarılı oluruz? İlçenizdeki vatandaşın görüşü ne?” diye sordu. CHP’li yöneticilerin tamamına yakınının Mustafa Sarıgül isminde birleştiği öğrenildi. Kılıçdaroğlu’nun da görüşmelerde ‘İstanbul adayımız en geç eylül ayında açıklanacak’ dediği belirtildi.

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’a seçim kazandıran kampanyayı yürüten ajans, bu kez CHP’ye çalışacak. Hollande’ın adaylığı süresince 5 milyon kişiye dokunduğunu belirten ekip, CHP’ye işin püf noktalarını anlattı. CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, uygulayacakları yöntemleri açıkladı:

CHP’YE FRANSIZ MODEL

- FRANSA Cumhurbaşkanı Hollande’a seçim kazandıran, onu 5 milyon kişiyle temas ettiren ekiple görüşmeler yaptık. Hala görüşüyoruz. İlk etapta yapacağımız şeyler söylendi. Bize ‘Gidebildiğiniz kadar vatandaşa gidin. Dokunabildiğiniz kadar vatandaşa dokunun. Vatandaşın kalbine giden yol budur. Bunu iyi değerlendirin. Özellikle muhalefette olduğunuz yere daha çok uğrayın. Neden başarısız olduğunuzu anlayın’ gibi önerilerde bulundular. Bu doğrultuda çalışmalara başladık. Dokunabildiğimiz kadar insana dokunacağız. Zengin-fakir demeden evlere gireceğiz. Adaylarımızla vatandaşın temasını sağlayacağız. İnsanların bizden beklentisini öğreneceğiz.

- CHP’YLE çalışan bir reklam ajansı sahibi de Obama’ya seçim kazandıran ekibin çalışmalarını yakından görmek için ABD’ye gitti. Onlar da bize ‘Sosyal paylaşım sitelerinde aktif olun. Özellikle Twitter ve Facebook’ta çok etkin olun. Takipçisi çok olan kişilerle temasa geçin’ önerisinde bulundular. Bunların hepsini yapacağız.

- Bütün ilçe örgütlerimiz bu yönde çalışıyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Başakşehir’de 5 bin kadın ziyaret edildi. Beylikdüzü CHP, her eve ziyaretler yapıyor. Diğer ilçeler de aynı şekilde.Yorumlar (4)
Kena KAHRAMAN
17 Mart 2013 / 16:50
Anket yalanı Sarıgül ve çetesinin manipulasyonudur.Kendine o kadar güveniyorsa G.Başkan Kemal KILIÇTAROĞLU’nun dikkat çektiği ’ önce partiye üye olsun sonra bakarız’ sözleri ni dikkate alsın,bence sarıgül’ün kulaklarını zımparalıyordur o sözler,üye olduğu anda İktidar partisi tarafından tüm kirli çamaşırları ortaya serilecek,zaten Şişli de seçim kazanma olasılığı yok denecek kadar azalmış AKP’nin tezgahı ile.Bizden Sarıgül’e oy moy yok nokta.
Ekrem BAŞ
16 Mart 2013 / 22:26
chb ye ve mhp ye sesleniyorum her iki partinin genel başkanı aynı olduğu sürece karlı çıkan akp olacaktır. güçlü lider çıkarmanız lazım.
türküm
16 Mart 2013 / 15:32
desene yıne istanbul kayıp bu kendını beğenmişlerı aday yapa yapa chp halka inemedi bir türlü eh canım sen atatürkçüysen bende chp de bu kişiyi aday yaptım oy ver dersen böyle olursun öyle iki ileri bır geri yüzde 20 ler tuzlanında kokmayın bari
SİNAN
16 Mart 2013 / 13:19
bana sorsalardı ben daha iyisini söylerdim niy fransızlara soryorlar

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder
Etiketler


Türkiye Haritası