05:41:44  20 Aralık 2014 Cumartesi
Aynur Doğan’a sahnede Kürtçe şoku!

Açık Hava Tiyatrosu’nda Kürtçe şarkı söyleyen Aynur doğan, sahnede yuhalanınca konserini yarıda bırakmak zorunda kaldı.
15 Temmuz 2011 Cuma, 22:28:40

En farklı YILBAŞI hediyeleri ve en cazip fiyatlar için TIKLAYIN

Aynur Doğan’a sahnede Kürtçe şoku!

18. İstanbul Caz Festivali kapsamında Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda sahne alan Aynur Doğan, Kürtçe şarkılarını seslendirdiği sırada bir grubun protestosuyla karşılaştı. Grubun kendisini yuhalaması ve sahneye yabancı cisimler atması üzerine Doğan, konserini yarıda kesti.

Kürtçe şarkıya tahammül edemediler

GENÇLİK MARŞI VE İSTİKLAL MARŞI OKUNDU

İstanbul Caz Festivali kapsamında düzenlenen ve Buika, Aynur Doğan, La Shica ve Sandra Carrasco'nun yer aldığı "Suyun Kadınları-Mujeres de Agua" adlı konserde, Kürt sanatçı Aynur Doğan, Kürtçe şarkılarını söylediği sırada dinleyiciler arasındaki bir grup, slogan atarak olay çıkardı.

Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda Javier Limon'un bir albüm projesi olarak hayata geçirdiği "Mujeres de Agua" da Buika, Rita ve Glykeria ile sahneye çıkan sanatçı Aynur'un söylediği Kürtçe şarkı yüzünden olaylar çıktı.

KONSERDEN KARELER


Aynur Doğan Harbiye Açıkhava Konseri

'Şehitlerin kanı daha kurumadı'

Bir grup, sanatçının ikinci şarkısını seslendirdiği sırada Diyarbakır'da 13 askerin şehit olması nedeniyle 'Şehitlerin kanı daha kurumadı' diyerek protesto etmeye başladı. Bazı gruplar İstiklal Marşı okumaya başlarken açık hava tiyatrosunda gerginlik yükseldi. Tepkilerin artması üzerine gruplar arasında kavgalar yaşanmaya başladı. Sanatçı yaşanan olaylar üzerine sahneyi terk etti.
 

Doğan şarkılarını söylerken bir grup "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez" sloganları ile gençlik marşını ve İstiklal Marşını  okudu.Yorumlar (5)
serhıldan
16 Temmuz 2011 / 09:01
aziz nesin boşuna dememiş :))) bi grup aptal yığını toplanmış oraya ve sanatçımız aynur doğanı yuhalamış. ordaki çapulcular ancak istiklal marşı okur başkada bi b.k bilmezler zaten. ama aynur gereken cevabı verdi o barbar itlere :))) ahahahahhahahaa
GÖNÜL
16 Temmuz 2011 / 02:07
HELAL OLSUN ORADAKİ İNSANLARA DAHA ŞEHİDİMİZİN KANI KURUMADI BEEE BU NE BİÇİM BİR ARSIZLIK NE BİÇİM BİR KANSIZLIKTIR KÜRTÇE CAZZZ SİZİN NEYİNİZE MEDENİYETSİZLER
serhıldan
16 Temmuz 2011 / 09:02
senın qißi beyınsızler yuzunden bu ülke bu halde. kürtçeye tahammülünz bile yok.. ama şunuda unutmayın biz varken siz barbarlara bu dunyada rahat yok ;))
plus
21 Aralık 2012 / 15:30
ewet senin gibi teröristler oldukça rahat yok ama bu dünya sizin ahiret bizim olsun bu da sana kapak olsun B)
fu ck plus plus
25 Nisan 2014 / 02:36
senin gibi faşistler oldukça rahat yok insanlığa , size hiç bir ırkın üstün olmadığını kürt halkı göstermiştir ama insanlıktan nasibinizi alamamışsınız ki hala böyle yorumlar atabiliyorsunuz

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönder
Etiketler


Türkiye Haritası