06:10:21  22 Ekim 2014 Çarşamba


Adana’da Tarkan ve Emre Aydın konseri

ADANA’da Fanta Gençlik Festivali kapsamında şarkıcı Tarkan ve Emre Aydın konser verdi. Yaklaşık 10 bin kişi, Tarkan ve Emre Aydın’ın canlı performansıyla unutulmaz bir gece yaşadı.
26 Haziran 2012 Salı, 12:24:08
Adana’da Tarkan ve Emre Aydın konseri    

Adana TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nin otoparkındaki konserde sahneye ilk olarak Emre Aydın çıktı. 'Soğuk Odalar' adlı şarkısını sevenlerine söyleten Emre Aydın, bir saatlik konserinde 18 şarkı seslendirdi, performansıyla coşkulu alkış aldı.

Emre Aydın'ın ardından megastar Tarkan hayranlarıyla buluştu. Asansör sistemiyle sahneye çıkan Tarkan'ı, sevenleri çığlıklarla karşıladı. Söz ve müziği kendisine ait olan 'Aşk Gitti Bizden' şarkısı ile konserine başlayan Tarkan, yaklaşık 1,5 saat boyunca hafızalara kazınan şarkılarını seslendirdi. Pyro teknik kullanılarak hazırlanan ışık şovları eşliğinde şarkılarını söyleyen Tarkan, müzik ziyafeti yaşattı.

Tarkan ve Emre Aydın, Fanta Gençlik Festivali turnesinde bir sonraki konseri 27 Haziran'da Konya'da verecek.

EtiketlerYorumlar (2)
aylin
27 Haziran 2012 / 13:06
emre süprsin senı çookkk sewyormmmmmmmmmmmmmm
iloşşş
27 Haziran 2012 / 11:47
sana aşığım seni çokkkk sewiiiiyyyoooorrruuummmm caaaannnnıııımmm bbbeeennniimmm taaaatttllllııımmm seeennnniiiinnnnnn eeeellllliiiinnniiii bbbbiiiirrrrkkkeeerrrrreeeccccciiiiikkkk olllllssssuuuuuunnnnn ttttuuuuutttttmmmmmaaaaaakkkkk iiiisssssttttiiiiyyyyyooooorrrrrruuuuummmmmmmm

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönderTürkiye Haritası