10:21:08  21 Kasım 2014 Cuma


’Beden Bende Bir Bavul’

Ferhat Kazancı ilk kitabı Beden Bende Bir Bavul ile raflarda yerini aldı
07 Mayis 2013 Salı, 20:36:39
’Beden Bende Bir Bavul’

Uzun yıllar moda sektöründe önemli bir yer edinmiş Özgür Masur’un şirket ortağı olarak tanınan Ferhat Kazancı, sosyal medyada paylaştığı ve geniş bir takipçi kitlesinin ilgisini çeken aforizmalarını bir kitapta topladı. Aşka, incelikli hallere ve yaşama dair duygularını paylaştığı metinler ilk günden büyük ilgi çekti.

Foo Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan Beden Bende Bir Bavul’un tasarımı daha önce Ruhi Mücerret, Çilek Kızlar ve Galeyan gibi kitapların kapaklarına da imza atan Motto Visual Solutions’a ait.

Beden Bende Bir Bavul’un önsözü kitaba dair önemli ipuçları veriyor:

“Ferhat Kazancı içsel bir yolculuğa çıkarıyor okurları. İddiası sadeliğinde saklı, güçlü, yoğun aforizmalardan oluşan bir kitap Beden Bende Bir Bavul. Bedene işleyen aşklar, ışığında kendini bulan yansımalar, izler var ilk bölümde. İkinci bölümde kendi içinde usul usul yürüyen çatışmaların izleri. Bir olmaya, birlikte olmaya, kaybettiğinde bile hala sevgiliyle olmaya dair aforizmalar geliyor ardından. Ve yaşanmışlıkları gittiği her yere taşıyan bavuluyla tamamlıyor öyküsünü. Kibirli bir iç dökme, huysuz bir çağrı, sonu gelmez bir duygu akışı değil Beden Bende Bir Bavul. Gerçekçi, hayatın tam içinden, her türlü aşkta hissedilen kalp çarpıntıları, kanat çırpışları söze dökülen. Samimi, sadık ve umut verici bu sese kulak verin. Ferhat Kazancı'nın aşka ve incelikli hallere dair söyleyecek çok sözü var.”

Moda dünyasındaki yeri ile birlikte dövmeleriyle de büyük ilgi çeken Ferhat Kazancı, bedenine işlediği yaşanmışlıkları bu sefer sözcüklere döktüğünü ifade ediyor.

Foo Prodüksiyon imzalı kitap trailer’ı da sosyal medyada paylaşılmaya devam ediyor.

 


 

EtiketlerYorumlar (0)

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz.

Yorum Ekle
Adınız :
Mesaj :
gönderTürkiye Haritası